OGŁOSZENIA PARAFIALNE

               Ogłoszenia Parafialne – Niedziela Świętej Rodziny

1/ Dzisiaj niedziela w oktawie Bożego Narodzenia, to święto  św. Rodziny. Za pośrednictwem św. Rodziny z Nazaretu modlimy się w intencji naszych rodzin.

2/ We wtorek 31-go grudnia przeżywać będziemy Sylwestra, ostatni dzień roku 2019. Z tej racji we wtorek o godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo dziękczynne i przebłagalne, a o godz. 18.00 uroczysta Msza święta, w której pożegnamy stary rok i podziękujemy Panu Bogu za łaski kończącego się roku. Do uczestnictwa we wspólnej modlitwie serdecznie wszystkich zapraszamy. W czasie Mszy świętej po Komunii świętej odśpiewamy uroczyste „Ciebie Boga wysławiamy”.

3/ W środę wkraczamy w Nowy Rok Pański 2020 – Uroczystość Bożej Rodzicielki, światowy dzień modlitw o pokój na świecie. W Nowy Rok nie będzie Mszy Świętej o godz. 7.00 rano. Pozostałe według porządku niedzielnego.

4/ Kontynuujemy kolędę, czyli wizytę duszpasterską. Plan kolęd wywieszony jest w gablotach ogłoszeń, umieszczony na stronie internetowej parafii, a na najbliższe dni wygląda następująco:………………………. Kolędy rozpoczynamy od godz. 16.00, w soboty i niedziele od godz. 15.00. W dni kolędowe Msze święte wieczorne odprawimy o godz. 16.00.

5/ W czasie kolędowym biuro parafialne będzie czynne w poniedziałek, środę i piątek od godz. 15.00 do 15.45, w czwartek od 8.00 do 8.30.

 

Post Navigation