OGŁOSZENIA PARAFIALNE

               Ogłoszenia Parafialne – II Niedziela Adwentu

                                                  10.12.2017

1/ Przeżywamy drugą niedzielę Adwentu. Dzisiejsza niedziela to dzień wsparcia modlitwą i ofiarą materialną Kościoła na Wschodzie. Ofiarę na ten cel można złożyć do skarbony pod chórem.  Zapraszamy do uczestnictwa w roratach, które odprawiamy codziennie o godz. 7.00. W tym tygodniu wspominamy świętych: w środę świętą Łucję, w czwartek św. Jana od Krzyża.

2/ Spotkanie opłatkowe dla Wspólnot Parafialnych odbędzie się w sobotę 16-go grudnia o godz. 16.00 w sali domu parafialnego. Serdecznie zapraszamy.

3/ Organizujemy świąteczną pomoc dla najuboższych i wielodzietnych rodzin naszej parafii. Przy figurze Matki Bożej wystawiliśmy kosz, do którego można składać produkty spożywcze a do skarbonki ofiary przeznaczone na ten cel.

4/ Koło Przyjaciół Radia Maryja serdecznie zaprasza parafian na Mszę św. za Ojczyznę oraz na spotkanie nt. Błękitna armia Hallera i dziej działalność na Pomorzu oraz w szkole Maryi.

5/ Plan kolędy, wizyty duszpasterskiej jest wywieszony w gablocie ogłoszeń, zamieszczony na stronie internetowej parafii. Kolędę rozpoczniemy po świętach 29-go grudnia.

6/ W przyszłą niedzielę kolekta będzie budowlaną zbiórką.

7/ Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej wyłożonej na stoliku pod chórem. Ceny umieszczone przy gazetach. Można nabywać świece Caritasu a także opłatek wigilijny.

 

Post Navigation