OGŁOSZENIA PARAFIALNE

               Ogłoszenia Parafialne – Zesłanie Ducha Świętego

                                                     09.06.2019

 

1/ Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zapraszamy parafian do licznego udziału w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiamy od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy świętej.

2/ Jutro w poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, we wtorek wspomnienie św. Barnaby Apostoła, w środę błogosławionych Kapłanów Męczenników Mariana Góreckiego, Bronisława Komorowskiego, Franciszka Rogaczewskiego, Władysława Miegonia i siostry Alicji Kotowskiej, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w piątek błogosławionego  biskupa Michała Kozala.

3/ Czwartek to również dzień Fatimski. Czuwanie Fatimskie po Mszy wieczornej zakończymy procesją ze świecami wokół kościoła i Apelem Jasnogórskim o godz.19.30.

4/ Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza we wtorek 11 czerwca na 18.00 na Mszę św.  w intencji Ojczyzny, Radia Maryja i dzieł przy nim powstałych. Po Mszy św. spotkanie w salce na temat „Świadectwo wiary i miłości Ojczyzny w życiu błogosławionych Męczenników Gdańskich”.

5/ W sobotę 15-go czerwca wyrusza pielgrzymka piesza do Wejherowa na odpust Trójcy Świętej. Pielgrzymów zapraszamy w sobotę na Mszę świętą o godz. 6.00. Wymarsz po Mszy świętej.

6/ Z racji kończącego się roku szkolnego zapraszamy dzieci i młodzież, nauczycieli i wychowawców na Mszę świętą dziękczynną w przyszłą niedzielę na godz. 11.30.

7/ Dziękujemy wszystkim za wspieranie naszych dzieł remontowo budowlanych. Przygotowujemy się do rozpoczęcia kolejnego etapu tj. budowy wieży. W przyszłą niedzielę kolekta będzie budowlaną zbiórką.

8/ Zachęcamy parafian do lektury prasy katolickiej.

Post Navigation