OGŁOSZENIA PARAFIALNE

               Ogłoszenia Parafialne – Niedziela Trójcy Świętej

                                                     27.05.2018

1/ Przeżywamy niedzielę Trójcy Świętej. Zapraszamy parafian do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które odprawiamy codziennie po wieczornej Mszy świętej.

2/ W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Bożego Ciała. Msze święte odprawimy o godz. 7.00, 8.30, 10.00 – bez homilii, po procesji o godz. 13.00 i o godz. 19.00. Msza święta o godz. 10.00 będzie również w kościele św. Maksymiliana. Po Mszy świętej o godz. 10.00 procesja Eucharystyczna do czterech ołtarzy. Procesja przejdzie od kościoła św. Maksymiliana ul.Konwaliową, Rolniczą, Chwarznieńską i Hodowlaną do naszego kościoła. Prosimy parafian o przygotowanie ołtarzy, udekorowanie trasy procesji, przystrojenie okien naszych domów i mieszkań, a nade wszystko o udział w procesji.

3/ Dziewczynki pragnące sypać kwiatki w procesji Bożego Ciała prosimy na spotkanie w poniedziałek i środę na godz. 17.30 na plac przy kościele.

4/ W piątek o godz. 5.30 wyrusza autokarowa pielgrzymka dzieci komunijnych z ich rodzinami do Częstochowy, Wadowic i Łagiewnik. Pielgrzymów prosimy na spotkanie organizacyjne we wtorek na godz. 18.45 do kościoła.

5/ Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Ceny umieszczone przy gazetach.

Post Navigation