OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXVI niedziela zwykła -01.10.2023

1/ Przeżywamy 26 niedzielę zwykłą w ciągu roku, pierwszą niedzielę miesiąca października.W tym tygodniu wspominamy świętych: w poniedziałek świętych Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka, w czwartek św. Faustynę Kowalską i w sobotę Najświętszą Maryję Pannę Różańcową.

2/ Rozpoczął się miesiąc październik – czas poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy parafian do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiać będziemy dla dzieci i młodzieży w poniedziałek o godz. 16.30, dla dorosłych każdego dnia po wieczornej Mszy świętej. W niedziele października na zakończenie każdej Mszy świętej odmówimy dziesiątek Różańca. W czasie nabożeństw dla dzieci udzielać będziemy Komunii świętej. Zachęcamy w miesiącu październiku do rodzinnej modlitwy różańcowej.

  3/ W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca pierwszy czwartek, piątek i pierwszasobota. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po wieczornej Mszy świętej do godz.19.30. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. W sobotę odwiedzimy ludzi chorych z sakramentami świętymi.

  4/ Młodzież, która pragnie przyjąć sakrament Bierzmowania zapraszamy na spotkanie jutro wponiedziałek do sali parafialnej na godz. 19.00.

  5/ W przyszłą niedzielę po Mszy świętej wolontariusze hospicjum św. Wawrzyńca w Gdynirozprowadzać będą kalendarze na przyszły rok. Złożone ofiary będą przeznaczone na utrzymanie domów hospicyjnych dla dorosłych i dzieci.

  6/ Można dziś nabywać nowa prasę katolicką. Oprócz Gościa niedzielnego można nabyćczasopismo „Gość Exstra” poświęcone Matce Bożej w cenie 14 złotych.

Post Navigation